Potisk triček pro studenty a maturanty

V červnu končím základní školu a společně se spolužáky chystáme oslavu. Také už plánujeme, co koupíme třídní učitelce na konci školního roku. Jako památku na školní léta bychom si chtěli nechat udělat nějaká trička. Jenže ještě nevíme, jaký potisk triček vybrat.  Chtěli bychom něco originálního a vtipného a taky něco, co by vystihovalo naši třídu. Nechceme se po někom opičit a tak uvažujeme o tom, že si celý potisk triček vymyslíme. Má to však jeden háček. Já a ani žádný ze spolužáků nejsme zrovna dvakrát výtvarně nadaní a nejsme ani moc kreativní. Jediné, co mě napadlo je to, že bych mohl poprosit svoji starší sestru, která studuje na výtvarné škole. Myslím si, že by nám zvládla navrhnout nějaký vtipný potisk triček.

Jaký potisk triček pro puberťáky?

V pátek odpoledne přijela má sestra z intru a já jí poprosil o to, zda by mi nezkusila navrhnout nějaký veselý potisk triček pro mě a mé spolužáky. Poprosil jsem ji, aby se snažila vymyslet něco vtipného a hlavně originálního. Ona z toho zrovna moc nadšená nebyla, ale nakonec souhlasila a slíbila mi, že mi nějaké návrhy na potisk triček do neděle vymyslí. Věděl jsem, že mě v tom nenechá a pomůže mi. Jsme zvědavý, jaké návrhy mi donese. V sobotu jsme ji ještě donesl seznam všech spolužáků, protože naše jména na tričkách chceme určitě mít.

Skvělý potisk triček od mé sestry

Mám nejlepší a nejhodnější sestru na celém světě. V neděli mi přinesla návrhy na potisk triček pro mě a celou třídu. Na přední straně budeme mít takovou velkou animovanou postavičku a na zadní straně budou naše jména.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name