Potřeby pro háčkování jsou v našem městě nedostatkovým zbožím

V našem městě se nacházel jen jeden jediný obchod, kde byly k dostání potřeby pro háčkování. Tento obchod však jeho majitel před pár týdny zavřel a já jsem z toho úplně vyřízená. Opravdu moc mě to mrzí, protože do tohoto obchodu jsem chodila nakupovat už jako mladá slečna. Znala jsem se dokonce i s paní prodavačkou, která zde celé ty roky pracovala. Tento obchod nabízel vše, co je k háčkování potřeba.

Nevím, kde budu vše na háčkování nyní nakupovat

Jsem z toho vážně smutná, protože háčkování se věnuji celou řadu let a tento obchod jsem navštěvovala moc ráda. Jiný se zde již nenachází a tak nevím, kde budu nyní vše potřebné nakupovat. Moje dcera mi řekla, abych si vše objednávala přes internet, ale s tím já nemám vůbec žádné zkušenosti. Vždycky jsem nakupovala vše pro háčkování v tomto malém obchůdku.

Kde nakupujete věci na háčkování vy?

Budu moc ráda, když mi sem napíšete u jakého prodejce nakupujete věci na háčkování vy. Já se budu muset poohlédnout po nějakém internetovém prodejci, ale moc velkou radost z toho tedy nemám. Celkově na internetu moc často a ráda nenakupuji. Teď však asi ani jinou možnost nemám. Jinde totiž potřeby pro háčkování neseženu.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name