Z auta se nám ztratila autosedačka Cybex

Během víkendu se nám nějaký zloděj vloupal do auta. Naštěstí jsme v autě neměli žádné velké cennosti. Ztratila se pouze autosedačka Cybex. Žádné doklady či peníze tam nebyly, tak to bylo opravdu velké štěstí. Samozřejmě jsme vše nahlásili na policii, ale pochybuji, že pachatele vypátrají. Škoda není moc velká a tak to asi ani řešit nebudou.

Autosedačka Cybex nám samozřejmě chybí

Jelikož celkem často cestujeme autem, tak nám autosedačka Cybex pochopitelně chybí. Musím tedy co možná nejdříve pořídit novou. Moc velkou radost z toho nemáme, protože to není zrovna moc levná záležitost. Kdyby to bylo něco za pár korun, tak je mi to jedno. Tohle je však otázka několika tisíc a ty nám pak budou v rodinném rozpočtu chybět. Chceme opět autosedačku Cybex, protože jsme s ní byli moc spokojeni.

Koupíme větší autosedačku Cybex

Jelikož naše dcera povyrostla, tak určitě pořídíme větší autosedačku Cybex. Zkusíme se na ní zeptat v obchodě, kde jsme kupovali tu předchozí. Věřím, že nám prodejní asistent s výběrem pomůže. My se v tom s manželem moc nevyznáme. Určitě si necháme poradit, protože pro naše dítě chceme pochopitelně jen to nejlepší. Autosedačky Cybex jsou kvalitní a tak jinou ani nechceme.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name