Zajistil jsem také kari sítě

Jeden z mých kolegů potřeboval pomoci a tak jsem se nabídnul, že mu s něčím moc rád pomůžu. Vzal jsme si tedy na starost hned několik věcí. Jako první jsem zajistil kari sítě, protože ty jsou velice důležité. Rozhodl jsem se je objednat u nové společnosti se kterou jsme doposud ještě nespolupracovali. Jsem ale moc rád, že jsem tak učinil.

Během pár dní nám kari sítě dodají

Kolega mi je nesmírně moc vděčný, protože on by nestihl kari sítě objednat. Má toho celkem hodně a vůbec nic nestíhá. Já jsem měl všechny pracovní resty hotové a tak mi vůbec nevadilo mu pomoci. Vím, že kdyby to bylo naopak, tak by mi kolega také určitě pomohl. Vycházíme spolu velice dobře a tak jsem s tím neměl vůbec problém. Nyní už jen musíme počkat na to až nám kari sítě dodají. Mělo by to být za pár dní, tak snad tomu tak i bude.

Kde jste kari sítě kupovali vy?

Jestliže máte nějakou rady, kde sehnat kvalitní a cenově dostupné kari sítě, tak mi sem určitě dejte vědět. Ono totiž není moc firem, které by je nabízely. Já jsem tedy rád, že se mi jedna taková podařila najít. Věřím, že budeme se vším maximálně spokojení. Dříve jsme vše objednávali jinde, ale tam byly kari sítě dost drahé. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro změnu.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name