Manželka chce autosedačku od značky Cybex

Jelikož naše dítě trochu povyrostlo, tak už jej nemůžeme převážet ve vajíčku, ale musíme pořídit autosedačku. Manželce se líbí jedna od značky Cybex. Už mi o ní říkala, ale já jsem jí ještě neviděl. Neměl jsme čas se na ní podívat a tak vlastně ani neznám její parametry. Žena jí zahlédla v nějakém internetovém obchodě, kde byla za velice dobrou cenu. Dočetla se na ní i nějaké recenze, které byly kladné. Moc se jí autosedačka Cybex líbí a chtěla by jí pořídit.

Kdy autosedačku Cybex koupíme?

Řekl bych, že už je nejvyšší čas autosedačku Cybex pořídit. Syn už je ve vajíčku nacpaný a není mu to moc pohodlné. Dalším důvodem proč chceme autosedačku pořídit je bezpečnost. Když je dítěti vajíčko malé, tak se pro něj cestování v autě stává hodně nebezpečným. Toho jsme si samozřejmě velice dobře vědomi a tak raději se synem nejezdíme. Až pořídíme novou autosedačku Cybex, tak zase budeme společně cestovat.

Jaké jsou vaše zkušenosti s autosedačkami Cybex?

Máte nějakou vlastní zkušenost se značkou Cybex? Pokud ano, tak mi sem klidně nějaké vaše poznatky napište. My jsme nikdy nic od tohoto výrobce neměli a tak nemáme žádné zkušenosti. Manželku tento výrobce velice zaujal a tak věřím, že budeme spokojení.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name