Naše firma bude pořádat různé konference

Dnes ráno jsme měli v práci velkou poradu, kde nám náš nadřízený sdělil, že budeme pořádat různé konference. Jsem z toho tak trochu vykolejený, protože s něčím takovým nemám vůbec žádné zkušenosti. Paradoxem je to, že já bych měl vše zařizovat a organizovat. Nechápu, proč vše musím řešit zrovna já. Mám mnoho šikovných kolegů, kteří by to určitě zvládli mnohem lépe než já. Já jsem nikdy konference neorganizoval a už teď se bojím, že to nezvládnu.

Kde budeme konference pořádat?

Ještě mi můj šéf neřekl veškeré podrobnosti, tak ani nevím, kde všude budeme konference pořádat. Doufám, že těch míst moc nebude. Byl bych nejraději, kdyby se vše odehrávalo na jednom místě. Musím se svým nadřízeným ještě vše pořádně probrat. Ve středu bychom se měli sejít a vše řádně naplánovat. Netuším, jak si nadřízený vše představuje. On sám už určitě konference pořádal a tak mi jistě řekne, co vše je zapotřebí.

Pořádáte konference?

Pokud nějaké konference pořádáte či jste někdy v životě pořádali, tak mi sem klidně můžete napsat Vaše zkušenosti. Určitě mi tím celkem dost pomůžete a já se třeba vyvaruji chyb, které jste udělali vy. Nemám zkušenosti a tak jsem z toho opravdu hodně nervózní. Velice nerad bych něco pokazil.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name