Syn vyrábí nerezové gastronomické zařízení

Můj syn konečně sehnal slušné zaměstnání. Nyní vyrábí nerezové gastronomické zařízení a je velice spokojený. O tuto pracovní pozici moc stál a já jsem velice rád, že jí získal. Musel projít celkem náročným výběrovým řízením. nevím, jestli to bylo jen štěstí či souhra náhod, ale vybralo právě jeho. Syn nerezové gastronomické zařízení vyrábí moc rád a je to na něm i vidět.

Já ani nevím, jak se nerezové gastronomické zařízení vyrábí

Abych byl upřímný, tak já vůbec netuším, jakým způsobem se nerezové gastronomické zařízení vyrábí. Celý život jsem se věnoval úplně jinému oboru a nyní jsem již v důchodu. Já jsem dělal řidiče autobusu a toto povolání bylo zároveň i mým koníčkem. Hned po škole jsem nastoupil do zaměstnání a tam jsem zůstal až do důchodu. Nikde jinde jsem nepracoval. Jsem velice zvědavý, jestli bude syn vyrábět nerezové gastronomické zařízení také tak dlouho.

Také pracujete někde, kde se nerezové gastronomické zařízení vyrábí?

Pokud pracujete také v nějaké firmě, která nerezové gastronomické zařízení vyrábí, tak mi sem určitě můžete napsat nějaké vaše zkušenosti. Syn mi celkem často vypráví o tom, co vlastně dělá, ale mě by zajímal i názor někoho jiného. Jsem moc rád, že syn toto pracovní místo získal.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name