Čekáme jen na snubní prsteny

Vše okolo svatby již máme zajištěné a já z toho mám obrovskou radost. Abych byla upřímná, tak jsem ani neočekávala, že to půjde tak hladce. Chybí nám už jen snubní prsteny, které máme ale objednané a tak jen čekáme na jejich dodání. To by se mělo uskutečnit koncem tohoto roku, tak doufám, že tomu tak nakonec i bude. Byla bych nerada, kdyby se začalo něco komplikovat.

Jaké snubní prsteny jsme si s přítelem objednali?

Nejsme moc nároční a tak nebudeme mít nějaké speciální snubní prsteny. Zvolili jsme dva tenké kroužky z bílého zlata. Na vnitřní straně budou mít vyryté datum svatby. To je vše. Nebudou nijak zdobené, protože na nic takového si prostě nepotrpíme. Máme rádi jednoduchost a právě proto jsme si vybrali takové snubní prsteny.

Nechtěli jsme moc drahé snubní prsteny

Další věcí, kterou jsme řešli, byly samozřejmě peníze. Nechtěli jsme za snubní prsteny utratit moc vysokou částku. Zdá se nám to totiž zbytečné. Vím, že v tomto směru může mít každý úplně jiný názor. Někomu to může přijít důležité. Každý to prostě vidíme nějak jinak. My jsme nechtěli za snubní prsteny utrácet moc peněz a tak jsme si podle toho také vybírali. S výběrem jsme spokojení a tak není vlastně co řešit. Je to jen naše rozhodnutí.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name