Rodině Travoltových se narodil syn Benjamin – ‘nový začátek’

John Travolta a Kelly Preston říkají, že narození jejich nedávno narozeného syna Benjamina “není to jic jiného než zázrak” a “nový začátek” pro rodinu po ztrátě jejich syna Jetta, který zemřel před devíti roky (2009).

John Travolta Kelly Preston a rodina

John Travolta Kelly Preston a rodina

“Pro nás je to povznášející,” řekl Travolta časopisu People. “Dává to naší rodině novou životní etapu, přináší nám nový smysl života a nový začátek. Narození Benjamina a jeho přítomnost přinesla radost všem lidem, kteří pro nás chtěli to nejlepší.”

Benjamin Travolta se narodil 23. listopadu 2010 na Floridě. Jeho rodiče ohlásili, že je zdravý a od narození se mu dobře daří.

John Travolta herec - scientologie herci

John Travolta herec – scientologie herci

První fotky Benjamina, jak je vidět v časopise, ukazují, že se celá rodina Travoltových oblékla do bílého a rodiče držící své novorozence se usmívají od ucha k uchu.

“Travoltovi prošli veřejnou tragédií, když ztratili Jetta, který zemřel ve věku 16. Později přišla ale zpráva o Kellyině těhotenství a to samozřejmě udělalo velmi mnoho proto pro pozvednutí nálady v rodině. Samozřejmě říkají lidem, že Jett vždy bude dál duchovně s nimi a nikdy je neopustil”.

John Travolta Kelly Preston a jejich děti - Scientologie herci

John Travolta Kelly Preston a jejich děti – Scientologie herci

Pár se snažil mít další dítě už léta, a to i předtím, než Jett tehly 16letý v roce 2009 zemřel na zraněním souvisejícím se záchvaty, v době, kdy byla rodina Travoltových na Bahamách na dovolené.

“Není chvilka, kdybychom na Jetta nemysleli,” řekl John Travolta. “Všechny naše vzpomínky za posledních 18 let jsou spojeny s Jettem  – naše fotky, náš domov, naše cesty. Není to něco, co by nás někdy opustilo.”

Rodina je pro tento pár vše; John Travolta říká, že dokonce mění plenky a zpívá synovi Benjaminovi, který spí vedle své matky, aby k němu měla snadný přístup z důvodu kojení. V roce 2005 hovořili o významu dětí v rozhovoru pro televizi ABC News.

“Myslím, že pokud dáte vašim dětem tolik lásky, víte, že je nikdy nemůžete rozmazlovat příliš velkou láskou,” řekla Preston.

“Myslím, že jsem v minulosti věděl, co znamená láska, ale teď když mám děti s Kelly si myslím, že jsem o tom neměl ponětí,” řekl John Travolta.

Tichý porod – “Silent Birth” pro Benjamina Travoltu
Kelly Preston je 48 let a Johnu Travoltovi je 56 let. Po třech letech pokusu o početí dítěte Preston prohlásila “že na to už přestala myslet”, ale neneznačila, zda pás využil služeb lékařů při asistovaném početí – léčbě plodnosti.

Travolta a Preston jsou scientologové a tak začlenili některé z praktik scientologie do procesu porodu, kde se Benjamin narodil císařským řezem.

John Travolta - Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

“Chtěli jsem pro Benjamina tichý porod, snažili jsme se co nejvíce nemluvit. Porod proběhl v klidu a v atmoséře peče a starostlivosti ,” řekla Preston.

Preston uvedla, že učinila několik dalších opatření, aby zůstala v bezpečí během těhotenství, jako je relaxace v lázních, konzumace biopotravin během celé doby těhotenství.

V listopadu oznámil pár narození syna Benjamina na svých internetových stránkách, syn vážil 8 liber a 3 unce.

“Jsme rádi, že oznamujeme příchod našeho syna a bratra naší dcery Elly Benjamina Travolty. Narodil se 23. listopadu 2010 na Floridě, Benjamin je zdravý a dobře se mu daří. Děkuji vám za gratulace a přání – jsme nadšení nejnovější přírůstek do naší rodiny, “uvedla rodina ve zprávě.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name