Společnost První Pozice mi vytvoří e-shop na míru

Je to již měsíc zpátky, co mě kontaktovala společnost První Pozice a nabídla mi e-shop na míru. Já jsem prvně tuto nabídku nebrala moc vážně, protože jsem ani předtím o ničem takovém neuvažovala. Myslela jsem si, že tohle prostě není nic pro mě. Bylo mi hloupé dohodnutou schůzku odřeknout a tak jsem přeci jen šla. Byla jsem ale rozhodnutá, že nabídku na e-shop na míru odmítnu. Nakonec jsem si to rozmyslela a teď čekám až bude vše hotové.

Kdy bude e-shop na míru plně funkční?

Přesný termín ještě neznám, protože můj e-shop na míru se teprve vytváří. Zatím jsem měla možnost vidět jen jakýsi náhled, který se mi moc líbil. Jelikož nemám v totmo směru žádné zkušenosti, tak jsem si nechala od těchto profesionálů poradit. Je skvělé, že mají tak velké zkušenosti.

Nový e-shop na míru bude mít i nové logo

Logo mé firmy bylo poněkud zastaralé a tak jsme se domluvili, že mi vytvoří nové. Budu mít tedy nový e-shop na míru s novým logem. Ani si nedovedete představit, jak moc se na to těším. Předtím jsem byla k těmto věcem dost skeptická, ale pak jsem zjistila, že pokud chci držet krok s konkurencí, tak pro to musím něco udělat. Bude mě to sice stát dost peněz, ale tak to prostě je. Jsem velice zvědavá, jak bude celý e-shop na míru fungovat.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name