Dcera musí začít konzumovat bezlepkové potraviny

Zdá se, že jsme konečně přišli na to, proč se naše dcera nacítila moc dobře. Trápila jí častá bolest žaludku a ekzém. Lékař nakonec zjistil, že bude naše dcera asi nejspíše alergická na lepek. Provedl nějaké základní testy, které to prokázaly. Já vůbec nechápu, že se na to přišlo až teď. Faktem ale je, že předtím dcera žádné zdravotní problémy neměla. Nyní musíme nakoupit bezlepkové potraviny, protože nic jiného dcera jíst nemůže.

Kde bezlepkové potraviny seženu?

Vůbec nevím, kde bych mohla bezlepkové potraviny koupit. Dívala jsem se v místním supermarketu, ale tam tedy moc velký výběr nebyl. Z nabídky jsem byla doslova zklamaná. Bylo tam kolem deseti různých produktů a to se mi tedy zdá hodně málo. Musím se podívat po nějaké specializované prodejně, kde mají bezlepkové potraviny ve větší nabídce.

Kamarádka mi poradila, abych bezlepkové potraviny nakoupila přes internet

Probírala jsem tento problém s kamarádkou. Ta mi poradila, abych bezlepkové potraviny zkusila objednat přes internet. Asi to nejspíš udělám, protože v našem městě jsem nic nesehnala. Byla bych ráda, kdybych dceři koupila něco dobrého. Ona je z toho, že musí jíst jen bezlepkové potraviny celkem otrávená a já se jí ani nedivím.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name