Ještě nám nějaké poháry chybí

Myslela jsem si, že nám budou poháry stačit, ale asi tomu tak úplně nebude. Nevím proč, ale myslela jsem si, že jich máme mnohem více. Spletla jsem se a tak je budu muset ještě doobjednat. Nemusím však vůbec spěchat. Potřebujeme je na turnaj, který se bude konat až v polovině února a tak mám ještšě dostatek času. Už dokonce i vím, kde poháry koupím.

Obchod s poháry mi doporučila jedna moje kamarádka

Já jsem vždykcy kupovala poháry všude možně. Neměla jsem žádného oblíbeného prodejce. Spíše jsem vybírala podle ceny, ale nyní to udělám tak trochu jinak. Jedna moje velice dobrá kamarádka mi doporučila obchod, kde tyto trofeje nabízejí. Prý je tento intenretový obchod skvělý a tak jsem se rozhodla, že kamarádku poslechnu a poháry zde objednám. Sama jsem na to zvědavá.

Věřím, že mi budou doručeny kvalitní poháry

Předpokládám, že by mi tato kamarádka nelhala a tak věřím, že mi přijdou kvalitní poháry. Ještě jsem se na kompletní nabídku tohoto obchodu nedívala. Neměla jsem totiž čas. Asi se do toho pustím v průběhu dalšího týdne, tak snad se nic nepokazí. Jsem celkem dost pracovně vytížená a tak je to celkem náročné. Navíc mám i rodinu a děti a tak to musím vše skloubit nějak dohromady. Už se na nové poháry moc těším.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name