Koupit či nekoupit kočárek Joolz?

Máme doma už asi měsíc dilema. Koupit či nekoupit kočárek Joolz? Co myslíte vy? Mně už z toho jde hlava kolem. Můj muž je pro a já jsem ta, která pořád váhá a přemýšlí nad tím, jestli je to správná volba. Klidně mi sem můžete napdsat Váš názor. Je to celkem drahý kočárek a tak nevím, jestli se tato investice vyplatí. Muž tvrdí, že kočárek Joolz je nejlepší.

Kde jsme kočárek Joolz viděli?

S manželem jsem se vydali na veletrh, kde byly prezentovány kočárky od různých výrobců. Právě tam jsme měli možnost si kočárek Joolz prohlédnout. Samozřejmě jsme se podívali i na kočárky od jiných výrobců, ale ty nás až tak nezaujaly. Já se potřebuji jen ujistit, že právě již zmiňovaný kočárek Joolz bude pro naše dítě ideální. Co když ne?

Ostatní si kočárky Joolz moc chválí

Ptala jsem se svých kaamrádek, kolegů a známých a ti, kdo kočárky Joolz mají, tak si je strašně moc chválí. Všichni mi řekli, že je to skvělá značka, která nabízí kvalitu. Já jim v tomhle věřím. Nevidím důvod, proč by mi měli lhát. Věřím tedy, že když bychom si kočárek pořídili, tak bychom byli spokojení. Pokud nám nepadne do oka jiný kočárek, tak sáhneme po tom od značky Joolz. To bude asi nejlepší možné řešení. Co si o tom myslíte vy?

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name