Na dovolené jsem zahlédla mnoho kočárlů Joolz

Nikdy by mě nenapadlo, že si budu všímat, kdo všechno má kočárek Joolz. Já jsem si jej před nedávnem pořídila a od té doby si jich nějak více všímám. Před pár dny jsme se vrátili z dovolené, kde jsem jich zahlédla opravdu hodně. Vlastně jsem ani nečekala, že jich tam tolik uvidím. Byli jsme v místě, kde bylo hodně rodin s malými dětmi. Právě tam jsem viděla asi nejvíce kočárků Joolz. Samotnou mě to moc překvapilo.

U nás kočárky Joolz také potkávám

Bydlíme ve větším městě, kde jsou kočárky Joolz také k vidění. Když jdu na procházku tak minimálně jeden potkám. Na dovolené jich bylo mnohem více. Tyto kočárky jsou velice oblíbené a já se tomu vůbec nedivím. My jsme s tím naším velice spokojení a věříme, že jej ještě využijeme na druhé dítě. Už bych jiný kočárek nechtěla. S kočárkem Joolz se jezdí perfektně.

Kde jsme si kočárek Joolz pořídili?

Pro kočárek Joolz jsme byli až v Praze, kde se nachází obchod, který se přímo na tuto značku specializuje. Jsem velice ráda, že jsme tuto prodejnu navštívili. S výběrem kočárku nám tu poradili, vše ukázali a vysvětlili. Pokud tedy kočárek této značky chcete, tak se do této prodejny mrkněte. Právě tam se totiž na značku Joolz specializují.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name