Docela dost maminek má kočárek Joolz

Nevím, jak je to ve vašem městě, ale u nás je celkem dost maminek, které mají kočárek Joolz. Bydlím v Praze, ale věřím, že i v menších městech bude tento kočárek často k vidění. Já nyní čekám miminko a tak si těchto věcí více všímám. Když jsem těhotná nebyla, tak jsem nějaké kočárky vůbec neřešila. Teď je to ale úplně jiné a já vše okolo miminek dost řeším. Kočárky Joolz se mi moc líbí a tak si jich nějak víc všímám.

Asi si také koupím kočárek Joolz

Jsem teprve v začátku těhotenství a tak mám na koupi kočárku ještě dost času. Pokud mi nepadne do oka ještě nějaký jiný, tak si objednám kočárek Joolz. Manžel je z něho také nadšený a tak asi není dál o čem přemýšlet. Zatím neznáme pohlaví miminka a tak chvilku počkáme. Ráda bych si koupila kočárek, který bude mít růžové či modré detaily. Až budu vědět pohlaví miminka, tsak si půjdu kočárek Joolz koupit. Už se na to vážně moc těším.

Jaký kočárek Joolz máte vy?

Jestliže patříte i vy mezi majitele kočárku Joolz, tak mi sem můžete napsat, jak přesně vypadá. Určitě mě zajímá, jakou barevnou kombinaci jste si zvolili. Třeba si nakonec vezmu něco neutrálního, protože bych pak mohla tento kočárek využít i na druhé dítě. Cheme dvě děti, tak by se nám kočárek Joolz mohl ještě hodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name