Kdo mi vymění turbodmychadlo?

Hledám někoho, kdo mi bude schopen na mém autě opravit turbodmychadlo. Zatím jsem moc nehledal a tak vůbec nevím, jaké jsou možnosti. Pokud víte o někom, kdo se přesně na tohle specializuje, tak mi určitě dejte vědět. Věřím, že mi doporučíte někoho schopného a spolehlivého. Já jsem nikdy turbodmychadlo neměnil a ani neopravoval a tak nevím, kdo se tím zabývá. Určitě nestojím o žádné amatéry. Hledám někoho, kdo má v tomto oboru potřebné zkušenosti.

Proš musím turbodmychadlo vyměnit?

Důvod je naprosto jednoduchý. Já musím turbodmychadlo vyměnit, protože mé auto je nyní nepojízdné. Do práce musím jezdit autobusem a to je vážně velká otrava. Teď jsem měl strašně moc pracovních povinností a neměl jsem vůbec čas něco řešit. Věřím, že když se na to více zaměřím, tak se mi podaří najít někoho, kdo turbodmychadlo opravuje. Určitě mi držte palce, protože jezdit do práce autobusem je vážně velká otrava.

Kdo z Vás už měnil turbodmychadlo?

Věřím, že mnoho z Vás už turbodmychadlo ve svém autě měnilo. Tato závada je celkem častá a tak budu rád, když mi sem napíšete Vaše zkušenosti. Počkám, jestli mi nějakou firmu nedoporučíte. Moc se těším na vaše rady a zkušenosti. Snad natrefím na solidní firmu s letitou praxí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name