Kdo z Vás řeší pronájem konferenčních prostor?

Published by prvni-pozice.com on

Je tu někdo, kdo někdy řešil či řeší pronájem konferenčních prostor? Pokud ano, tak se mi určitě ozvěte. Já se právě něčím takovým nyní zabývám a potřebuji s něčím poradit. V tomto směru nemám moc zkušeností a tak budu velice rád za vaše rady. Nechci, aby to vyznělo tak, že jsem nějaký amatér. Tohle všechno však dřív řešil jeden z mých kolegů, který měl pronájem konferenčních prostor na starost. Ten je nyní dlouhodobě v zahraničí a vše jsem dostal na starost já.

Nevím, jestli chci pronájem konferenčních prostor vůběc řešit

Nikdo se mě na nic neptal a já jsem dostal pronájem konferenčních prostor bez upozornění. Nevím, jestli vůbec chci něco takového řešit. Je to dost komplikované a časově náročné. Už takhle trávím v práci stračně moc času a nic nestíhám. Někdy si musím brát práci i domů, protože jsou věci, které odkládat prostě nemůžu. Pronájem konferenčních prostor mi určitě zabere hodně času a já ani nevím, jestli to chci dělat.

Byl bych rád, kdyby pronájem konferenčních prostor převzal někdo jiný

Dost by se mi ulevilo, kdyby si vzal pronájem konferenčních prostor na storost někdo jiný. Kolegů mám celkem dost a tak doufám, že šéf tím pověří někoho jiného. Já mám práce hodně a nyní vůbec nic nestíhám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Nezařazené

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *