Nosíte s partnerem snubní prsteny?

Mnoho mých známých vůbec nenosí snubní prsteny. Já vůbec nechápu, proč to dělají. Mně by asi docela vadilo, kdyby můj manžel prstýnek sundal a nenosil jej. Já jsem ten svůj od svatby z prstu nesundala. Mám takové povolání, kde můžu šperky nosit a tak vlastně nejsem ničím omezena. Manžel jej musí v práci sundat, ale prý mu to nevadí. Nerozumím těm lidem, kteří snubní prsteny hned po svatbě sundají.

Babička s dědou nosí snubní prsteny pořád

Mám ještě babičku a dědu a ti snubní prsteny mají neustále u sebe. Babička vždycky říká, že ten svůj už by snad ani nesundala. Prý ho má na prstě mnoho let a nikdy jej nesundala. Dokonce i když jde na nějaké lékařské vyšetření, tak ho odmítá sundat. Problém je v tom, že jí to prostě nejde. Moji rodiče také snubní prsteny nesundávají.

Někdo si snubní prsteny sundává cíleně

Znám mnoho párů, kteří si snubní prsteny sundávají cíleně. Tvrdí, že se pak cítí mladší a žádanější. Tyto kroužky prý poukazují na věk a závazky a to není třeba na večírcích žádoucí. Já tohle vůbec neřeším. S manželem jsem mnoho let a pořád se máme moc rádi. Nedovedu si představit, že bychom před večírkem snubní prsteny sundali a pak si je zase navlékli. To mi přijde jako úplný nesmysl. Co si o tom myslíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name