Vybrali jsme si Velký Meder termální koupaliště

Každý rok hned po Vánocích začínáme řešit letní dovolenou. Letos jsme se rozhodli pro Velký Meder termální koupaliště. Na toto místo jsme se chtěli podívat už minulý rok, ale bohužel to nevyšlo. Doufám, že letos se nic nepřihodí a my si dovolenou užijeme. Jsme poměrně dost časově vytížení a tak moc volného času nemáme. Už se moc těším, až se vydáme na cestu. Velký Meder termální koupaliště navštívíme hned z kraje léta, tak sned nám bude přát počasí.

Proč právě Velký Meder termální koupaliště?

Posledních pár let jsme jezdili jen k moři a tak jsme si řekli, že by to už chtělo nějakou změnu. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Velký Meder termální koupaliště. Jsem velice zvědavá, jak se nám bude tato dovolená líbit. Nikdy jsme na podobném místě nebyli a tak vůbec netuším, co od toho očekávat. Snad nebudeme zklamaní, protože na dovolenou už se všichni moc těšíme. Věřím však, že nás Velký Meder termální koupaliště nezklame.

Jak Velký Meder termální koupaliště navštívíme?

Rozhodli jsme se pro vlastní dopravu, protože Velký Meder termální koupaliště není až tak daleko. Autobusem jsme jet nechtěli, protože je to poměrně nepohodlné. Raději pojedeme vlastním autem, tak snad dojedeme v pořádku.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name