Vyrábět palety by mě docela bavilo

Přestěhoval jsem se do jiného města a právě teď hledám nějaké zaměstnání. Nabídek je celá řada a tak si můžu vybírat. Asi nejvíce se mi líbí práce, kde bych vyráběl palety. Jsem celkem šikovný na manuální práce a tak si myslím, že by mi to mohlo jít a že by mě to mohlo i bavit. Nikdy jsem nic takového nedělal, ale jsem učenlivý a jsem si jistý, že bych to zvládnul. Nemyslím si, že vyrábět palety bude nějak náročné.

Kdo z Vás vyrábí palety?

Najde se tu někdo, kdo palety vyrábí? Pokud ano, tak se mi určitě ozvěte. Měl bych několik otázek na které bych potřeboval odpovědět. Zatím jsem nikde žádnou pracovní smlouvu nepodepsal. Stále si vybírám a vůbec nevím, co bych chtěl dělat. Některé nabídky se mi líbí a některé zase ne. Asi nakonec budu vyrábět již zmiňované palety, protože tohle byla ta nejlepší pracovní nabídka.

Kdy bych měl začít palety vyrábět?

Pokud bych toto místo přijal, tak bych mohl nastoupit okamžitě. Ještě si nechám pár dní na rozmyšlenou. Nechci nic uspěchat. Ještě vyčkám, jestli mi nepřijde nějaká zajímavější nabídka. Silně ale pochybuji o tom, že by něco lepšího přišlo. Spíš si myslím, že nastoupím právě sem, protože vyrábět palety by mě moc bavilo. Už se na to i docela těším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name