Chci mít snubní prsteny s kamínkem

Už vím, jaké snubní prsteny bych si přála mít. Teď je ještě musím sehnat. Vůbec však nevím, jestli se mi podaří nějaké takové sehnat. Zatím jsem moc nehledala a tak doufám, že ano. Chci, aby na každém z nich byl velký kamínek. Všude jsem viděla jen drobné kamínky a to se mi moc nelíbí. Potřebuji, aby měly snubní prsteny kamínek o něco větší, než obvykle. Pokud je neseženu, tak si je asi nejspíš necháme někde vyrobit. V hlavě mám určitou představu a jiné v žádném případě nechci.

Kde všude budu shánět snubní prsteny?

Jsem schopná hledat snubní prsteny úplně všude. Dokonce jsem ochotná pro ně jet i na druhý konec republiky. Prvně se mrknu v našem městě a jeho okolí a pokud nic neseženu, tak k hledání využiji internet. Doufám, že mi to nezabere moc času, protože se potřebuji věnovat přípravám na svatbu. Nechci vybírat snubní prsteny několik týdnů. Ideální by bylo, kdybych je sehnala do čtrnácti dnů. Obávám se však, že to nebude možné.

Jiné snubní prsteny rozhodně nechci

Můj nastávající mi pořád říká, že když se nám nepodaří sehnat snubní prsteny, tak si třeba vybereme nějaké jiné. Jenže já jiné prostě nechci. To si je raději nechám vyrobit přímo na míru. Bude to asi dražší, ale to je jedno. Vdávám se jednou za život, tak ať to stojí za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name