Ještě nemáme snubní prsteny hotové

Před nějakým časem jsme si vymysleli, že si necháme vyrobit snubní prsteny dle našeho návrhu. Já osobně jsem očekávala, že s tím nebude vůbec žádný problém. Docela dlouho nám však trvalo, než jsme našli někoho, kdo by byl schopný nám je vyrobit. Po dlouhém hledání jsme přeci jen někoho našli. Tento člověk má však hodně zakázek a tak samozřejmě neměl hned čas. Pokud jsme chtěli snubní prsteny, tak jsme si prostě museli počkat.

Kdy už konečně budou snubní prsteny hotové?

Tak to zatím bohužel nevím. Samozřejmě jsem se zlatníka několkrát ptala, kdy nám snubní prsteny dodělá. Když jsem s ním mluvila naposledy, tak mi říkal, že s jejich výrobou už začal. Přesný termín dokončení mi však neřekl. Vůbec nevím, jestli to je otázka dnů či týdnů. Vymysleli jsme si vlastní návrh. Chtěli jsme originální snubní prsteny a ty jsme v žádné obchodě neviděli.

Kdo vyráběl snubní prsteny vám?

Řešili jste podobný problém a nebo jste si vybrali snubní prsteny v nějakém obchodě? My jsme v tomto směru celkem dost nároční a tak jsme si vymysleli vlastní návrh. Myslím si, že budou vypadart velice dobře. Moc se těším, až budou hotové. Svatba bude až v červnu, tak má zlatík na jejich výrobu ještě dost času. Snad se mu snubní prsteny podaří vyrobit co nejdříve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name