Kdy budou dostupné kari sítě?

Potřeboval jsem nějaké kari sítě a tak jsem je samozřejmě ihned objednal. Ze skladu mi přišel email s tím, že je toto zboží prozatím nedostupné. Vůbec netuším, kdy je opět naskladní a už jsem z toho celkem dost nervózní. Rád bych vše objednal do konce tohoto týdne, ale obávám se, že to nebude možné. Vůbec nevím, kde budu kari sítě shánět.

Vždycky jsem kari sítě sehnal

Zatím se mi ještě nestalo, že by kari sítě nebyly skladem. Nedovedu si vůbec vysvětlit, kde je problém. Asi se nejspíše brzy vyprodaly, protože nic jiného mě nenapadá. Ve skladu mi slíbili, že až budou mít více informací, tak se mi určitě ozvou. Doufám, že se vše brzy vyřeší, protože jinak nevím, co budu dělat. Já kari sítě opravdu nutně potřebuji a nemůžu na ně moc dlouho čekat.

Kde kupujete kari sítě vy?

Pokud máte v tomto směru nějaké zkušenosti, tak mi určitě dejte vědět, kde již zmiňované kari sítě kupujete. Třeba mi někdo z Vás poradí a já se na daného prodejce obrátím. Možná se stane zázrak a někdo se mi ze skladu ozve s tím, že můžu dokončit svojí objednávku. To by bylo asi nejlepší možné řešení. Kdyby se tak nestalo, tak budu muset vše potřebné objednat někde jinde, ale do toho se mi tedy vůbec nechce. Chci právě tyhle kari sítě a asi si na ně budu muset počkat.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name