Kočárek Bugaboo Buffalo byl skvělý

Nedávno jsem prodala svůj milovaný kočárek Bugaboo Buffalo. Kdybych jej ještě nějak mohla využít, tak si jej samozřejmě nechám. Další dítě už ale neplánujeme a tak by byla škoda, aby se na něj práišlo ve sklepě. Právě proto jsem ho prodala a pořád na něj moc ráda vzpomínám. Byl to senzační kočárek, který jsme využívali moc rádi. Syn se v kočárku Bugaboo Buffalo cítil velice dobře.

Jak náš kočárek Bugaboo Buffalo vypadal?

Jelikož nemám moc ráda nějaké výrazné barevné odstíny, tak jsem si zvolila černo béžovou kombinaci. Byla jsme s ní moc spokojená. Byl to neutrální kočárek, který se dal použít jak pro chlapce, tak i pro holčičku. Já jsem ve svém kočárku Bugaboo Buffalo vozila syna, ale prodala jsem ho paní, která čekala holčičku.

Ke kočárku Bugaboo Buffalo jsem měla i celou řadu příslušenství

Když jsem si kočárek Bugaboo Buffalo pořizovala, tak jsem si k němu dokoupila i nějaké doplňky. Velice spokojená jsem byla se zimním fusakem, který byl krásně teploučký. Pak jsem si pořídila ještě přebalovací tašku, kterou používám dodnes. Je velice prostorná a přehledná. Jsem ráda, že jsem mohla kočárek Bugaboo Buffalo využívat a někdy se mi po něm dokonce i stýzká. Moc dobře se mi s ním jezdilo.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name