Lze koupit použité turbodmychadlo?

Nemám vůbec tušení, jestli je možné pořídit si již použité turbodmychadlo. Nikdy jsem jej ve svém autě neměl rozbité a tak nevím, jestli se musí tento náhradní díl koupit nový a nebo jestli stačí již použitý. Co myslíte vy? Máte v tomto směru nějaké zkušenosti? Budu moc rád, když mi pomůžete. Nerad bych utratil zbytečně moc peněz. Bojím se, že nové turbodmychadlo bude dost drahé.

Už aby bylo turbodmychadlo vyměněné

Nyní jsem bez auta a můžu Vám říct, že je to pěkná otrava. Musím všude chodit pěšky. Na to nejsem moc zvyklý. Naštěstí pracuji tam, kde bydlím, takže nemusím jezdit do práce třeba vlakem či autobusem. Když potřebuji na nákup či na nějaký výlet, tak si půjčuji auto od svého otce. Moc se těším, až mi turbodmychadlo vymění a já už se nebudu muset spoléhat na pomoc ostatních. Občas mě sveze do práce některý z kolegů a někdy jsem jel dokonce i na kole.

Nevím, proč se turbodmychadlo porouchalo

Kdybych věděl, že se mi turbodmychadlo pokazí, tak bych se na to předem nějak připravil. Až do poslední chvíle jsem netušil, že se mi auto rozbije a já budu muset něco takového řešit. Zkusím se spojit s nějakými profesionály, kteří se touto problematikou zabývají. Uvidím, jestli mi rozbité turbodmychadlo opraví a nebo ho rovnou vymění za nějaké jiné.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name