Objednala jsem málo pletací příze

Nevím, jak se to mohlo stát, ale neobjednala jsem dostatečné množstí pletací příze. Nyní budu muset ještě něco přiobjednat a budu doufat, že mi vše přijde včas. Je to jen moje chyba, protože jsem si měla svojí objednávku pořádně zkontrolovat. Přehlédla jsem počet kusů a když mi byla pletací příze doručena, tak jsem zjistila, že je jí málo. Vše mi mohlo být divné už jen kvůli nízké ceně. Vůbec ničeho jsem si ale nevšimla.

Moc často pletací příze nekupuji

Ještě bych zde chtěla podotknout, že pletací příze zrovna moc často neobjednávám. Obvykle je to tak čtyřikrát do roka. Kdybych vše objendávala častěji, tak věřím, že podobnou chybu neudělám. Nedá se nic dělat. Nyní musím být trpělivá a doufat, že se vše ještě zachrání. Dokonce jsem psala internetovému prodejci email s prosbou o rychlé vyřízení mojí objednávky. Bylo mi potvrzeno, že co nejdříve pletací příze pošlou.

Kde kupujete pletací příze vy?

Moc by mě zajímalo, kde nakupujete pletací příze vy. Volíte raději internetový nákup a nebo máte raději návštěvu kamenné prodejny. Mně je to asi úplně jedno. Spíš záleží na tom, jak jsem na tom s časem. Občas se stane, že jsem třeba pracovně v zahraničí a tam nemám šanci chodit si někde po nákupech a shánět pletací příze.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name