Proč jsem sháněla turbodmychadlo?

Mé auto je už asi tři týdny mimo provoz. Moc velkou radost z toho nemám, protože se musím doprovovat autobusem a vlakem. To je pro mě dost nekomfortní, ale nedá se bohužel nic dělal. Na mém autě je pokažené turbodmychadlo. Zkoušela jsem shánět nějaké jiné, ale zatím jsem neměla štěstí. Nechtěla jsem se obracet na nějakou profesionální firmy, ale vypadá to tak, že mi nic jiného asi nezbyde. Moc nadšená z toho nejsem, protože mě to bude stát asi dost peněz. Myslela jsem si, že když si turbodmychadlo seženu sama, tak to bude o dost levnější.

Poptávka na turbodmychadlo byla zbytečná

Dala jsme si inzerát do novin, kde jsem turbodmychadlo poptávala. Očekávala jsem, že se mi na tento inzerát někdo ozve. Bohužel se tak nestalo. Ani jeden jediný člověk se mi neozval. Dost mě to překvapilo. Předpokládala jsem, že se mi ozve více lidí. Nechápu, co jsem udělala špatně. Copak nikdo nenabízí turbodmychadlo? Jak to tak vypadá, tak asi ne.

Nové turbodmychadlo mi dodají profesionálové

Jak už jsem se zde jednou zmiňovala, tak turbodmychadlo si budu muset pořídit u specializované firmy. Moc velkou radost z toho nemám, ale jestliže chci využívat své auto, tak to prostě musím udělat. Nějaké peníze mám ušetřené, tak snad mi to bude stačit.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name