Proč všichni prodejci nenabízejí kočárky Stokke?

Dost mě udivuje, že je ještě celá řada prodejců, kteří nenabízejí kočárky Stokke. Vůbec nerozumím tomu, proč to tak je. Vždyť je o produkty této značky tak velký zájem. Já pracuji v obchodě, který se zaměřuje na kočárky, dětský nábytek a jiné vybavení. Naši zákazníci jsou poměrně hodně nároční a my se jim snažíme nabídnout kvalitní produkty se kterými budou maximálně spokojeni. Největší poptávka je právě po produktech značky Stokke.

Proč zrovna Stokke?

Já osobně si myslím, že značka Stokke je oblíbená především díky vysoké kvalitě každého produktu. Určitou roli samozřejmě hraje i design, které je prostě jiný. Tato značka se od těch ostatních liší a právě v tom je to kouzlo. Každý si přeje mít pro své miminko kočárek, postel či židličku Stokke. Neznám rodiče, kteří by něco tak skvělého nechtěli.

My už kočárek Stokke nevyužíváme

Když jsem měla malé dítě, tak jsem kočárek Stokke měla. Nyní už jej samozřejmě nevyužíváme. Dítě zvládne chodit všude pěšky a tak jsem kočárek prodala. Hned po mateřské dovolené jsem se vrátila zpět do práce a moc jsem se těšila. Vrátila jsem se na původní místo, kde jsem již předtím prodávala. Celkově mám značku Stokke velice ráda a moc ráda si tyto produkty i pořizuji.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name