Scientologická televize: je to o tom, jak udělat svět jiný !

Vítejte a děkujeme, že jste se připojili k Scientologickému televiznímu kanálu

David Miscavige startuje vysílání scientologické televize

David Miscavige startuje vysílání scientologické televize

Pokud žijete ve Spojených státech Amerických a máte předplacenou DIREC TV, nalaďte si kanál 320. Scientologický televizní kanál můžete také sledovat na webu na adrese Scientology.tv. Obsah Scientologického televizního kanálu je také dostupný na platformách jako je Apple TV, Roku, FireTV, Chromecastu a / nebo si stáhněte aplikaci z iTunes nebo Google Play!

Dne 12. března 2018 se začala vysílat Scientologická televize, což sledování této televize okamžitě zpřístupnilo desítkám milionů domácností ve Spojených státech a stovkám milionů dalších lidí po celém světě prostřednictvím internetu. Z třípatrového atria budovy Flag Building v Clearwateru na Floridě, pan David Miscavige, církevní vůdce scientologického náboženství, uvítal televizní diváky z celého světa, aby vysvětlil poslání Scientologické televize.

Navštivte Scientologické církve po celém světě a objevte, co dělá každou z nich jedinečnou. Podívejte se podrobně na dopad, který vytváří Scientologická církev ve svém okolí, když otevírá své dveře a nabízí své služby, aby pomohly lidem v okolí.

 

Cílem Scientologické církve je přispět ke zdraví a úspěchu každé komunity. Co jsme udělali? 

Smířili jsme například na smrt znepřátelené gangy, které mezi sebou bojovaly v Los Angeles.

Scientologové smířili na smrt znepřátelené gangy, které mezi sebou bojovaly v Los Angeles

Scientologové smířili na smrt znepřátelené gangy, které mezi sebou bojovaly v Los Angeles

Dali jsme do tohoto cíle vše možné úsilí a vyjednaly jsme mezi gangy o mír a vytvořili jsme dialog. Děláme to samé mezi různými kulturami v Miami – scientologické církve jsou často vystaveny jedinečným a různorodým výzvám v každém městě, které kde fungují.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name