Snad nám nikdo poháry neukradne

Zítra nám mají přijít objednané poháry a já pro ně nemám žádné volné místo. Budu je tedy muset nechat v naší dodávce a budu doufat, že nám je nikdo neukradne. Byl bych opravdu velice nerad, kdyby se něco takového stalo. Do bytu se mi nevejdou, protože je jich velké množství. Navíc bydlím v pátém patře bez výtahu a tak si vlastně ani nedovedu představit, jak bych tam poháry vynesl. Kdyby jich bylo jen pár, tak to neřeším.

Na co mi tyto poháry budou?

Samozřejmě je nemám pro svojí vlastní potřebu. Objedal jsem poháry pro náš turnaj, který chystáme na tento víkend. Bude se jednat o sportovní odpoledne pro všecvhny věkové kategorii. Budou zde různé míčové hry a jiné kolektivní sporty. Vše se bude odehrávat v místní tělocvičně, protože venku je ještě pořád sníh. Hned, jak to bude možné, tak tam poháry převezu. Zatím budou muset zůstat v dodávce.

Celou noc budu poháry hlídat

Jelikož mám o poháry velký strach, tak jsem si řekl, že během noci půjdu dodávku několkrát zkontrolovat. Vím, že když je bude chtít někdo ukrást, tak to udělá, ale třeba tím lupiče odeženu. Tyto trofeje nemají žádnou velkou hodnotu. Jsou to jen makety, které nejsou vůbec cenné. Scelý turnaj je spíš taková legrace a naše poháry určitě udělají vítězům velkou radost.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name