Svařované i bezešvé trubky pro stavebnictví či energetiku

Published by Rygi on

 

Poptáváte kvalitní ocelové trubky? Pak doporučujeme využít služeb společnosti GENERAL TRADING GATE CZ, specializují se na kompletní dodávky potrubí a potrubních dílů v rámci celé České republiky. Ocelové trubky lze využít k různým účelům, nejčastěji však nacházejí své využití ve stavebnictví a v energetickém průmyslu.

Vyberte si kvalitní trubky podle svých představ

Jestliže hledáte kvalitní produkt, nespokojte se s kompromisy. U GTG máte jistotu perfektních služeb. Nabízejí zde svařované černé i pozinkované ocelové trubky, bezešvé trubky, izolované trubky a celou škálu nezbytného příslušenství. Využít můžete též různých doplňkových služeb, které zatraktivní celou nabídku.

Společnost se kromě energetiky a stavebnictví zaměřuje i na obory plynárenství a pertochemie, kde se ocelové potrubí rovněž tradičně využívá. Dodávané trubky jsou zhotovené z materiálů na území EU. Nově v nabídce společnosti naleznete také silnostěnné, konstrukční nebo svařované profily, splňující všechny nezbytné normy a certifikáty. Jelikož je mají už na skladě, nebudete zde na svou svou dodávku zbytečně dlouho čekat.

Svařované nebo bezešvé trubky?

Oba typy potrubí mají své přednosti a vždy záleží na zákazníkovi, jaký typ preferuje. U GTG máte výhodu v možnosti porovnání obou typů. Bezešvé trubky zde dodávají jako závitové nebo hladké. Přesná specifikace je uvedena na webových stránkách gtg-potrubi.cz, kde vám v případě zájmu o spolupráci doporučujeme se podívat a případně si nechat předvybrat vhodné řešení na míru vašim požadavkům.

Naleznete zde i kompletní sortiment příslušenství nebo nabídku dalších služeb, jako je třeba drážkování konců trubek, dělení trubek a profilů, nátěry povrchu potrubí či zinkování potrubí. Všechny tyto úpravy se provádějí v závodě v Ostravě nebo v Bratislavě, a to dle momentálně volné kapacity.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.