Chci manželku překvapit kočárkem Joolz

Vím, že si moje manželka moc přeje kočárek Joolz. Já jsem se rozhodl, že jí toto přání splním. Chci jí překvapit, tak doufám, že se mi to podaří. Moc rád bych jí překvapil, tak snad nepozná, že něco chystám. Nevím, kdy přesně jí toto překvapení udělám, protože zatím jsem neměl čas kočárek Joolz koupit. Netuším, jak dlouhá je dodací lhůta. Předpokládám, že kolem čtyř týdnů. Mám nejvyšší čas vše vyřešit, protože manželka má za necelé dva měsíce narozeniny.

Využijeme ještě kočárek Joolz?

Naše dítě má už jeden rok, ale i přesto kočárek Joolz využijeme. Nyní máme kočárek, který není špatný, ale moc nám nevyhovuje. Manželka si na něj pořád stěžuje. Je na ní celkem dost těžký a ona ho sama ani nesloží do auta. Potřebuje lehčí kočárek a tím kočárek Joolz určitě je. Manželka jej viděla u jedné své kamarádky a pořád o něm mluví. Vím, že si jej moc přeje a tak jí moc rád toto přání vyplním. Chci jí překvapit, tak snad se mi to podaří.

Jak jste s kočárkem Joolz spokojeni vy?

Kočárek Joolz má manželčina kamarádka a ta je s ním velice spokojená. Manželka si tento kočárek od kamarádky párkrát vypůjčila a byla nadšená. Prý je lehoučký, dá se snadno složit a celkově se velice jednuduše ovládal. Snad s ním tedy budeme spokojení.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name