Děláte nějaké firemní akce?

V dnešní době celá řada společností organizuje firemní akce. Řekl bych, že je to nějaký trend a nevím, jestli já sám mám něco takového organizovat. Jsem maijtelem malé rodinné firmy, která nikdy nic takového pro své zaměstnance či zákazníky nepořádala. Vůbec netuším, jak mají takové firemní akce vypadat a zda mají vůbec nějaký smysl. Dost lidí se mě na to pořád ptá a já vůbec nevím, co jim na to mám říct. Jaký názor na to máte vy?

Mnoho kaamrádů na firemní akce chodí

Mám celou řadu kamarádů, kteří na firemní akce dostávají pozvánky. Obvykle se jedná o pozvání od společností se kterými dlouhodobě spolupracuji. V mém okolí se tyto večírky konají v hotelu Atraban. Sám bych to vůbec nevěděl. Prozradili mi to moji přátelé, kteří mi tento podnik i doporučili. Já ale nevím, zda někdy budu firemní akce pořádat. Vím, že by to moji zaměstnanci ocenili, ale já se toho tak trochu bojím.

Nevím, jak firemní akce organizovat

Abych byl upřímný, tak nemám absolutně žádné tušení o tom, jak mají takové firemní akce vůbec probíhat. Pokud máte v tomto směru nějaké zkušenosti, tak mi určitě dejte vědět. Já jsem úplně mimo a raději se do toho ani pouště nebudu. Třeba časem změním názor a začnu nějaké menší firemní akce organizovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name