Kubánský rum ochutnáte nejen na exotické dovolené

Published by Rygi on

Navštívili jste v minulosti Kubu a zakusili tam vynikající kávu, rum či doutníky? Pak vězte, že se o tyto lahůdky nemusíte ochuzovat ani v české domovině. Máme pro vás tip na obchod LaCuba.shop, který disponuje širokým sortimentem těch nejlepších kubánských produktů. Stačí si jen pohodlně vybrat přes internet, nebo zajít do kamenné prodejny v Trutnově, kde můžete vše zakusit vlastními smysly.

Vybíráme kvalitní kubánský rum

Kubánské rumy rozhodně patří k těm nejchutnějším na světě a právem se tak řadí mezi nejprodávanější. Patří sem například Havana Club, Santiago de Cuba, Cubay, Elixir 33, Palma Mulata, Varadero, Caney a mnohé další. V obchodě LaCuba.shop vám nabízejí bohatý výběr a tedy několik dovezených značek. Kubánský rum zde prodávají již od roku 2003. Pečlivě tak pro své zákazníky vybírají jenom ty nejlepší a nejkvalitnější produkty.

Kubánská káva pro milovníky lahodného černého moku

Světová populace se dělí mezi milovníky čaje a kávy. Jestliže preferujete kávu a dosud jste nevyzkoušeli tu kubánskou, máte nejvyšší čas. Kvalitní kubánská káva Arabica na vás čeká i v obchodě LaCuba.shop. Pochází z pohoří Sierra Maestra a Sierra Escambray. Její pečlivě upražená zrnka vám možná bude zpočátku líto ochutnat, jakmile ji však jednou zakusíte, už se jí nebudete chtít vzdát.

Kubánské doutníky pro pohodu a relaxaci

Tyto doutníky se hodí nejen pro všechny speciální příležitosti. Ačkoliv musíme uznat, že není nic lepšího, než svůj úspěch oslavit vychutnáním si kvalitního doutníku. Kubánské doutníky jsou známé mezi všemi milovníky doutníků, jelikož rozhodně patří mezi ty nejoblíbenější a také nejkvalitnější.

Potěšte sebe i své blízké a objednávejte v obchodě LaCuba.shop. U vybraných produktů máte také možnost zúčastnit se soutěže a vyhrát týdenní pobyt na Kubě pro dvě osoby v tříhvězdičkovém hotelu all incl. Začněte si plánovat svou vysněnou dovolenou klidně už teď.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: E-shop

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.