Musím se podívat, jestli nebudu muset pletací příze objednat

Plánuji, že si upletu nějaké jarní doplňky, ale vůbec nevím, kolik mám doma pletací příze. Musím se podívat a popřípadě něco málo si objednat. Vůbec nevím, kdy se k tomu dostanu, protože mám teď celou řadu pracovních povinností, které musím vyřešit. Nemám teď moc volného času a tak jsem z toho celá unavená. Každý den si říkám, že musím pletací příze přepočítat, ale ještě jsem se k tomu nedostala.

Určitě nebudu mít pletací příze dostatek

Jsem si jistá, že doma tolik pletací příze mít nebudu. Přesné množství samozřejmě netuším, ale předpokládám, že mi to nevystačí. Doufám, že se mi podaří do konce tohoto týdne vše objednat. Plánuji, že si vytvořím celou řadu jarních dopklňků. Moje dcera by také chtěla něco vytvořit a tak se do toho pustíme asi společně. Až pletací příze objednám, tak se mi celkem uleví. Nemůžu to přeci pořád odkládat.

Obvykle pletací příze dorazí celkem brzy

Pokaždé objednávám pletací příze u stejného prodejce. S tím jsem totiž moc spokojená. Objednané zboží mi vždycky přijde v pořádku a já jsem nikdy nemusela nic reklamovat. Vše tedy opět objednám u stejného prodejce a doufám, že se nic nepokazí. Byla bych strašně moc ráda, kdyby se mi podařilo pletací příze objednat co nejdříve.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name