Nerada bych o kočárek Stokke přišla

Bydlíme v panelovém domě, kde není výtah. Já čekám miminko a už teď jsem nervózní z toho, že budu muset nechávat kočárek Stokke někde ve slepě. Bydlíme totiž v pátém patře bez výtahu a tak prostě není možné, abych jej každý den vynášela nahoru. Jelikož v domě není žádná kočárkárna, tak jej budu muset nechávat ve sklepě. Ten je celkem prostorný. Nemáme v něm ani moc věcí a tak se tam kočárek Stokke vejde. Jen mám strach, aby se do sklepa někdo nevloupal.

Kočárek Stokke nebyl zrovna nejlevnější

Bylo by mi hodně líto, kdyby nám nějaký zloděj kočárek Stokke ukradl. Byl docela dost drahý a já už bych si další nemohla dovolit. Pro své miminko jsme vybírali jen to nejlepší a v žádném případě jsme na něm nechtěli šetřit. Na druhou stranu nejsme nějak moc bohatí a na vše musíme peníze našetřit. Nechci si tu stěžovat, ale o kočárek Stokke se budu docela bát.

Zkusíme si kočárek Stokke pojistit

Ještě mě napadlo, že bychom s mohli zkusit kočárek Stokke pojistit. Nemám vůbec tušení, jestli je to možné. Doufám, že ano. Určitě to bude jistější, protože do sklepa se může kdokoliv vloupat. Jinam se přestěhzovat nemůžeme a tak je tohle jediné možné řešení. Moc se těším na první procházku s miminkem v kočárku Stokke.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name