Tento týden mi budou měnit turbodmychadlo

Během tohoto týdne povezu svoje auto do servisu, kde mu vymění rozbité turbodmychadlo. Ani nemáte tušení, jak moc se na to těším. Doufám, že bude vše probíhat podle plánu a nenastanou nějaké komplikace. To by mě vážně naštvalo. Potřebuji, aby bylo mé auto už konečně v pořádku, protože se chystám na dovolenou. Musím tedy turbodmychadlo vyměnit, abych se mohl na dovolenou vydat.

Oprava turbodmychadla bude asi dost drahá

Přesnou cenu za opravu turbodmychadla ještě nevím, ale předpokládám, že to nebude vůbec nic levného. Jsem velice zvědavý, jaká částka to bude. Až pojedu s autem do servisu, tak se na vše musím zeptat. Peníze mám uštětřené, ale samozřejmě budu velice rád, když nebude cena moc vysoká. Počítám ale se vším.

Kolik stála oprava turbodmychadla Vás?

Pokud máte s opravou turbodmychadla nějaké zkušenosti, tak mi určitě dejte vědět. Já Vám dám samozřejmě také vědět, jak oprava probíhala. Doufám, že půjde vše hladce a že bude moje auto opět v pořádku. Jak už jsem se zde jednou zmínil, tak plánuji odjezd na dovolenou. Snad jí nebudu muset rušit, protože je již zaplacená. Potřebuji turbodmychadlo vyměnit co nejdříve, protože zanedouho musím odjet. Doufám, že se mi po cestě auto nerozbije.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name