Tento týden nám dodají palety

Published by prvni-pozice.com on

Nevím, jak je to možné, ale tento týden nám mají dodat palety. Dnes mi přišel potvrzující email i přesto, že já jsem vůbec nic neobjednával. Předpokládám, že to zařizoval můj kolega a tak se ho na to musím zeptat. V pátek jsem odešel z práce o něco dříve a neměl jsem čas vše zařídit. Myslel jsem si, že palety objednám v pondělí, ale už to nestihnu. Kolega byl rychlejší a vše za mě zařídil. Jsem mu pochopitelně moc vděčný, protože to nebudu muset řešit.

Musím palety převzít

Pokud tedy kolega palety objednal, tak já už je musím jen převzít. Pokaždé to mám na starost já a tak se moc těším, až nám je dodavatel doveze. Já vše řádně zkontroluji a už teď jsem si jistý, že vše bude v naprostém pořádku. S tímto dodavatelem nebyl nikdy žádný problém. Vždycky nám dodal kvalitní palety, tak neočekávám, že by tomu bylo nyní nějak jinak.

Kde nakupujete palety vy?

Máte nějakého svého oblíbeného prodejce a nebo je Vám úplně jedno, kde palety nakupujete? My jsme si jednoho prodejce oblíbili a nehodláme jej měnit. Pokaždé nám přiveze vše, co potřebujeme a my jsme byli zatím vždy velice spokojení. Snad tomu tak bude i nadále. Tento týden nám mají palety dodat, tak snad bude jako vždycky všechno v pořádku. Určitě Vám dám potom vědět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Nezařazené

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *