Tlakové příruby pro různá průmyslová odvětví

Published by Rygi on

Tlakové příruby rozhodně mají své místo v průmyslu. Jestliže poptáváte kvalitního dodavatele, doporučujeme firmu KVINTAS, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a je rovněž schopna nabídnout široký sortiment, v němž si bez problémů vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Prohlédněte si její webové stránky priruby-kvintas.cz a nechte si sestavit nabídku na míru svým specifickým požadavkům.

Nabídka komplexních služeb v oblasti tlakových přírub

Tlakové příruby vyráběné firmou KVINTAS jsou zárukou špičkové kvality. Jistě oceníte, že většinu běžně poptávaných produktů zde mají skladem a jsou tak schopni je ihned expedovat. Jde například o příruby v provedení s hrubou těsnící lištou nebo těsnící plochou, dostupné v těch nejžádanějších rozměrech a tlacích. Veškeré příruby z nabídky splňují přísné normy ČSN, EN, DIN, ANSI, GOST a další. O jejich kvalitě tedy nemůže být pochyb.

Poptat zde samozřejmě můžete i různé atypické příruby, například příruby se silnější stěnou nebo podle vámi dodané dokumentace. Ani takové projekty u KVINTAS nejsou ničím výjimečným a rádi vám zde vyjdou vstříc, aby příruba přesně splňovala vaše očekávání. Kromě uhlíkové oceli zde k výrobě používají i nerezovou ocel a vysokopevnostní ocel. Záleží pouze na požadavcích zákazníka. Bližší technické informace naleznete přímo na webu, a pokud tam náhodou nejsou k dispozici, můžete společnost KVINTAS kontaktovat.

Bezkonkurenční kvalita a flexibilní termíny

V KVINTAS se vždy maximálně snaží vyjít vstříc svým zákazníkům. Proto si zde můžete vybrat i z celé škály dalších doplňkových služeb, mezi něž patří třeba profesionální balení nebo možnost povrchové úpravy v podobě galvanického či žárového zinkování.

Nově zde pořídíte také výkovky a příruby z jakosti 11503, které můžete rovnou zakoupit. Společnost sídlí ve Vysokém Mýtě a o možnostech expedice ji neváhejte kontaktovat na telefonní číslo či e-mail z webových stránek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.