Zanedlouho si pojedeme vyzvednout snubní prsteny

Před nějakým časem jsme si objednali snubní prsteny a museli jsem počkat až nám je zhotoví. Měli jsme určitou představu o tom, jak mají vypadat a bylo dost obtížné je sehnat. Nakonec se na nás přeci jen usmálo stěstí a nám se je podařilo sehnat. Doba dodání byla samozřejmě trochu delší, ale to nás neodradilo. Čas utekl jako voda a my si za pár dní pro snubní prsteny pojedeme. Asi Vám nemusím říkat, jak moc se ně těšíme.

Kde jste si vybrali snubní prsteny vy?

Já jsem byla z nabídky některých obchodů celkem dost zklamaná. Očekávala jsem, že bude nabídka široká. Někde však nenabízeli to, co jsem si představovala. Trvalo nám několik týdnů, než jsme našli to, co jsme potřebovali. Abych byla upřímná, tak už jsem ani nedoufala, že seženeme to, co chceme. Nakonec jsme naše vysněné snubní prsteny přeci jen sehnali.

Jak budou naše snubní prsteny vypadat?

Tak na tuhle otázku Vám neodpovím, protože je to tajemství. Chceme, aby to bylo překvapení a tak jsem neřekli vůbec nikomu, jaké snubní prsteny budeme mít. Všichni kamarádi a rodina je uvidí až o svatebním dnu. Nechci tedy nic prozrazovat. Moc se těším až si je vyzvedeme a zároveň doufám, že se nám budou snubní prsteny líbit. Snad nebudu zklamaná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name