Zatím jsme z kočárku Joolz nadšení

O víkendu jsme se vydali s naším miminkem na první procházku. Uložili jsme jej do kočárku Joolz a jezdili jsme asi dvě hodiny po městském parku. Bylo moc pěkné počasí a tak to byla příjemná procházka. Miminko usnulo hned, jak jsme se vydali na cestu a spinkalo celou tu dobu. Kočárek Joolz je opravdu hodně prostorný a pohodlný. Já sama jsem velice ráda, že jsme si jej pořídili. Této investice rozhodně nelituji.

Rádi využijeme kočárek Joolz i na další dítě

Určitě bychom chtěli časem ještě druhé dítě a tak kočárek Joolz ještě využijeme. Zatím jsme s ním velice spokojení. Manžel je celkem dost vysoký a tak jsme při výběru kočárku řešili i to, aby se nemusel ke kočárku moc sklánět. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě tenhle a všem jej mohu vřele doporučit. Na kočárku Joolz se mi líbí jak design, tak i samotná kvalita, která je opravdu vysoká.

Kde jsme si kočárek Joolz koupili?

Pro kočárek Joolz jsme si byli až v Praze, kde se nachází obchod, který se na tuto značku přímo specializuje. Ochotný prodejní asistent nám vše vysvětlil a my jsme měli možnost si kočárek Joolz i vyzkoušet. S manželem jsme si jej okamžitě zamilovali a po jiném jsme už ani nekoukali. Byla to doslova láska na první pohled. Jak jste s kočárkem Joolz spokojeni vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name