Zatím nemáme poháry skladem

Již delší dobu provozujeme obchod, který se zaměřuje na sportovní vybavení. Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a to samé platí i o našich službách pro zákazníky. Nyní plánujeme, že do nabídky zařadíme ještě poháry po kterých byla poměrně velká poptávka. Zatím jsme ještě nenašli vhodného dodavatele a tak stále ještě hledáme někoho, kdo by nám mohl tento druh zboží dodat.

Jaké poháry chceme nabízet?

Určitě se zaměříme na kvalitní poháry. Rozhodně nechceme nějaké nekvalitní produkty, protože pak se musí řešit různé reklamace a to není zrovna moc příjemné. Teď nebyl moc čas vše řešit a tak se do toho už musím konečně pustit. Jsem velice zvědavý, jestli se mi už konečně podaří najít někoho, kdo nám bude poháry dodávat. Věřím, že najdu někoho, kdo nám bude schopen nabídnout kvalitní zboží.

Na poháry se zákazníci dost ptají

Celá řada našich zákazníků se již delší dobu na poháry ptá. Pořád jim slibujeme, že je naskladníme, ale zatím se tak ještě nestalo. Dal jsem si závazek, že do začátku dalšího měsíce najdu solidního dodavatele a že už je konečně naskladníme. Držte mi tedy palce, aby se mi to podařilo. Já sám chci začít poháry co možná nejdříve prodávat, tak snad se mi to konečně podaří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name