Dovolená či firemní akce na Moravě? Ano, v hotelu U Císařské cesty

Plánujete dovolenou na Jižní Moravě? Přemýšlíte, kam na firemní teambuilding? Do léta už nezbývá mnoho času, proto se vyplatí začít řešit případnou rezervaci ubytování co nejdříve. Během letní sezóny je totiž většina hotelů a penzionů beznadějně plná a vy se musíte spokojit s prostory, které třeba stoprocentně nevyhovují vašim požadavkům. Abyste se vyhnuli komplikacím, objednejte si včas ubytování v hotelu U Císařské cesty.

Bezkonkurenční ubytování na Jižní Moravě

Ať už plánujete romantickou dovolenou v páru, klidnou dovolenou v důchodu nebo aktivní rodinnou dovolenou s dětmi, vyplatí se včas myslet na ubytování. Hotel U Císařské cesty se nachází v Branišovicích nedaleko Brna. Nabízí celkovou kapacitu 47 lůžek, rozdělenou do dvoulůžkových, třílůžkových a pětilůžkových pokojů. Pro náročnější hosty jsou připraveny také apartmány s kapacitou od čtyř až do sedmi osob. Díky bohatým možnostem kulturního a sportovního vyžití si zde přijde na své úplně každý.

Hotel U Císařské cesty se mimo ubytování na Jižní Moravě soustředí také na celou řadu akcí. Patří mezi ně firemní školení a teambuildingy, svatby či další události, na něž si zde lze objednat rovnou i catering. Vy osobně tedy nemusíte vůbec nic řešit, plánovat ani organizovat. Se vším vám totiž pomohou zkušení pracovníci hotelu.

Komplexní cateringové služby i pro náročné

Jak zde probíhají firemní akce a školení? K dispozici jsou zde prostory s kapacitou až 80 osob. Vypůjčit si můžete dataprojektor, plátno či flipcharty, aby vaše přednášky měly hladký průběh. Během školení je samozřejmostí také výborné občerstvení. Na všem se můžete domluvit s personálem hotelu, který vám zajistí cofeebreaky, obědy nebo i večeře v průběhu školení.

Za zmínku pak stojí i samotný catering. Brno je v tomto ohledu celkem drahé, takže se cateringové služby vyplatí objednávat mimo centrum města. Catering představuje komplexní služby od plánování akce přes zajištění občerstvení až po nabídku ubytování. Hotel a krčma U Císařské cesty jsou schopny nabídnout zajímavou kombinaci všech zmíněných aspektů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name