Filtrace vzduchu a vody? Snadno s pomocí aktivního uhlí a hydroantracitu

Published by Rygi on

Uhlíkaté materiály nacházejí uplatnění v celé řadě oborů, konkrétně například v elektrochemii nebo jako nosiče katalyzátorů a adsorbentů. Na jejich výrobu a prodej se soustředí společnost RESORBENT, která je dodává v nejširší podobě již od roku 1999. Na našem trhu tedy nemá konkurenci.

Objednávejte kvalitní uhlíkaté materiály

Cílem společnosti RESORBENT je výroba a prodej uhlíkatých materiálů v nejširší možné podobě. Nabízejí proto antracit, uhlí, koks, petrolejový koks, kalcinovaný antracit nebo smolný koks. Rovněž disponují nabídkou sorbentů, tedy aktivního uhlí. Výhodou je, že to, co si zde objednáte, se tady i vyrobí. Celý proces je tedy mnohem hladší a vy se své objednávky dočkáte bez zbytečného prodlení. Jestliže se zabýváte čištěním vody či vzduchu, jistě máte pro tyto materiály vhodné využití. Oslovte tedy firmu, která své produkty posílá do celé Evropy.

Nechte si sestavit nabídku na míru

V RESORBENT vám rádi připraví nabídku na míru vašim specifickým přáním a požadavkům. Na jejich webových stránkách resorbent.cz naleznete konkrétní informace o všech nabízených materiálech. Chybí zde však například ceník, jelikož cena je vždy stanovena individuálně.

Doménou společnosti je rovněž poradenská a výzkumná činnost, kterou momentálně provozuje ve spolupráci se dvěma vysokými školami (s ČVUT v Praze a s Vysokou školou báňskou v Ostravě). Aktivní uhlí se prodává jako práškové, granulované, peletizované nebo impregnované. Kromě prodeje je zajímavým oborem také jeho reaktivace.

Vedle něj je atraktivním materiálem také hydroantracit, vyráběný tříděním drceného antracitového uhlí. Je charakteristický nízkou sypnou hmotností a drsným povrchem. Je ideální na odstranění mechanických nečistot z průmyslových vod i bazénů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.