Ocelové potrubí, které spolehlivě funguje po dlouhá léta

Published by Rygi on

Zabýváte se montáží potrubí? Poptáváte kvalitní potrubní díly, které vaši práci posunou o příčku výše? Pak neváhejte a kontaktujte společnost GENERAL TRADING GATE, specializující se na dodávky potrubních dílů a příslušenství pro stavebnictví, energetiku, plynárenství a petrochemii. Společnost má řadu obchodních partnerů nejen z Čech, ale i z dalších koutů Evropy. Vy se tak můžete zařadit mezi ně.

Prohlédněte si široký sortiment ocelového potrubí

Produkty společnosti GENERAL TRADING GATE jsou velmi rozmanité a zahrnují mnohem více než pouze ocelové trubky. Řeč je o kompletním bezešvém, svařovaném nebo izolovaném potrubí, které vám při montáži ušetří spoustu času. Z jednotlivých dílů pak mají v nabídce kromě zmíněných ocelových trubek také trubkové oblouky, ohyby nebo dna, trubkové přechody nebo příruby. Stačí si prohlédnout sortiment na webových stránkách gtg-potrubi.cz, kde u jednotlivých produktů uvedeno více podrobných informací, usnadňujících váš výběr.

Ze sortimentu služeb stojí za zmínku například drážkování konců trubek systému Vitaulic, dělení trubek a profilů do DN 300, nátěry povrchu potrubí, zinkování potrubí či logistika a doprava. Veškeré produkty jsou pak upravovány v rámci výrobních kapacit v Ostravě, případně v závodě mateřské společnosti v Bratislavě.

Zvolte si špičkovou kvalitu

Ocelové bezešvé trubky i trubky svařované vám zde tak dodají v nejlepší možné kvalitě spolu se širokým sortimentem služeb. Ke každé zakázce se zde snaží přistupovat individuálně a respektovat požadavky každého zákazníka.

Spěcháte na termín dodání? Poptáváte produkty, které chybí v nabídce? Pak neváhejte firmu GENERAL TRADING GATE kontaktovat a individuálně se zeptat na své požadavky. Prioritou zaměstnanců společnosti je vaše maximální spokojenost s dodávanými produkty i s poskytovanými službami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.