Účinné obrábění dřeva, hliníku, plastu i kompozitních materiálů

Published by Rygi on

Hledáte obráběcí stroj, který si pohodlně poradí s různými materiály? Zajímají vás CNC obráběcí centra nebo speciální CNC stroje na dřevo? Pak určitě kontaktujte společnost LJ-TECH MACHINES, která na našem trhu působí již od roku 2008 a která se zaměřuje na dodávky a servis obráběcích strojů, vhodných pro opracování celé škály materiálů.

Jak vybrat dobrý obráběcí stroj

V první řadě si vyberte dobrého dodavatele, u kterého máte záruku kvalitních služeb, ať v oblasti prodeje nebo servisu. Společnost LJ-TECH MACHINES dodává na náš trh především obráběcí stroje od italského výrobce CMS Industries, které mají mnohaletou tradici (až od roku 1969). Jejich specialitou jsou dodávky CNC obráběcích víceosých center, tvarovacích strojů a strojů na řezání vodním paprskem.

Tyto stroje pak úspěšně nacházejí využití nejen ve výrobě, ale třeba i v automobilovém, v leteckém nebo ve vojenském průmyslu. Hodí se také pro obory energetika či stavebnictví, jsou vhodné i na jemné práce (například na výrobu brýlí) a zvládají pracovat i s náročnějšími materiály, jako jsou třeba kámen, mramor, sklo nebo dřevo.

Na webových stránkách lj-tech.cz naleznete kompletní seznam nabízených produktů, mezi něž patří zejména CNC obráběcí centra, disponující vysokou rychlostí obrábění nebo třeba funkcí řezání vodním paprskem. Samozřejmě záleží na vás, jaké máte požadavky a pro jaký stroj se nakonec rozhodnete.

Kvalitní nové i použité stroje

Vždy je samozřejmě lepší pořídit si nový stroj, ke kterému máte v ceně záruční servis a běžně i možnost pozáručních oprav a úprav. Jestliže ale máte hluboko do kapsy a chcete na strojích ušetřit, určitě je vhodné zvážit i možnost koupě použitých strojů. Například CNC stroje na dřevo, které již byly používané v nějakém závodě, nabízejí i na webu lj-tech.cz. Protože se jedná o stroje s dlouhou životností, většinou s nimi nebývají větší problémy. Vy tak na takto výhodném pořízení můžete jenom vydělat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.