Zítra si jedeme pro snubní prsteny

Skoro dva měsíce čekám na naše snubní prsteny, které jsme si objednali v jednom zlatnictví. Prodavač nás upozornil, že čekací lhůta bude delší, protože mají hodně zakázek. Jsem strašně moc ráda, že si je konečně můžeme vyzvednout. Abych byla upřímná, tak už jsem začínala být trochu nervózní, že nám nestihnou snubní prsteny dodat. Naštěstí se tak nestalo a my si pro ně zítra pojedeme.

Jaké snubní prsteny jsme si vybrali?

Vyrat si snubní prsteny bylo celkem dost náročné. Nemyslela jsem si, že to bude až tak složité. Na výběr toho bylo opravdu hodně a my jsme se nedokázali rozhodnout, které si objednat. Nakonec jsme si museli nechat pár dní na rozmyšlenoou. V tomto obchodě mají obrovský výběr a tak nám nějakou chvilku trvalo, než jsme si snubní prsteny vybrali a objednali. Zvolili jsem dva silné kroužky, které na sobě mají vyrytý tenký proužek. Moc se nám tato varianta líbí.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Jaké snubní prsteny jste si vybrali vy? Určitě mi dejte vědět, protože mě to zajímá. My jsme si dali s výběrem celkem na čas, ale nechtěli jsme se unáhlit, abychom pak nebyli zklamaní. Moc se těším na zítřek, protože jedeme do zlatnictví si naší onbjendávlu vyzvednout. Doufám, že budou snubní prsteny vypadat přesně tak, jak si představujeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name