Kdy jste se začali věnovat pletení?

Už od dětství mám velice ráda pletení. Dalo by se vlastně říci, že toto je můj jediný koníček. Nemám moc ráda sport a ani mě nebaví čtení či zpívání. Tahle činnost je pro mě zábavná a já si vůbec nedovedu představit, že bych se věnovala něčemu jinému. Už na základní škole jsem se pletenÍ věnovala a i nyní mě to pořád moc baví. Kdy jste se této činnosti začali věnovat vy?

Co mě na pletení tak moc baví?

Asi Vás bude zajímat, proč mě baví právě pletení. Já Vám to samozřejmě velice ráda prozradím. Tato činnost je fajn především v tom, že si u toho vyčistíte hlavu. Nemusíte nad tím moc přemýšlet a zárověň si vytvoříte něco pěkného na sebe. Jako malá dívka jsem si na sebe pletla svetry a nyní pletenÍ využívám i k výrobě různých doplňků. Opravdu je to pro mě velká zábava a já si nedovedu představit, že bych se věnovala něčemu jinému.

Jak často se pletení věnuji?

Pokud nemám žádné pracovní povinnosti, tak se pletení věnuji každžý den. Obvykle si sednu do pohodlnoho křesla, pustím si nějakou hudbu a tvořím. Někdy si k tomu naliji i nějaké dobré víno. Pak už jen sedím a tvořím. Někdy se stave, že zapomenu na čas a pak jdu spát třeba až po půlnoci. Někdy mě pletenÍ nebaví a tak toho za chvilku nechám a jdu raději spát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name