Kolega musí najít pronájem konferenčních prostor

V pondělí jsme měli v práci velkou poradu a jeden z mých kolegů dostal za úkol najít pronájem konferenčních prostor. Bylo na něm vidět, že moc nadšený z toho není. Včera za mnou dokonce zašel a poprosil mě o pomoc. Má rozdělané nějaké velké projetky a moc nestíhá. Já mu samozřejmě velice rád pomůžu. Jelikož i já mám rozdělané nějaké důležité projetky, tak mu s těmi jeho pomoci nemůžu, ale můžu mu pomoci najít pronájem konferenčních prostor.

Společně pronájem konferenčních prostor určitě najdeme

Jelikož během dne nemám vůbec čas pronájem konferenčních prostor řešit, tak se na to vrhnu až večer. Zkusím něco vyhledat a uvidím, jestli to bude mít nějaký smysl. Moc rád bych vše řešil v práci, ale to prostě není možné. Zkusím kontaktovat nějaké podniky a počkám, jestli se mi někdo ozve. Potřebujeme sehnat nějaký solidní pronájem konferenčních prostor. Rozhodně nestojíme o nějakou restauraci čtvrté cenové kategorie.

Jak jinak pronájem konferenčních prostor hledat?

Abych byl upřímný, tak mě nenapadá, jak jinak pronájem konferenčních prostor hledat. Já prostě sednu večer k počítači a zkusím kontaktovat všechny hotely, restaurace a jiné podniky v mém okolí a budu čekat na jejich reakce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name