Nechápu, jak turbodmychadlo fungujeNechápu, jak turbodmychadlo funguje

Přítel už se mi několikrát snažil vysvětlit, jak funguje turbodmychadlo. Já to bohužel pořád nechápu. Celkově nejsem vůbec technicky založená a tak nemám tušení, jak to celé vlastně funguje. Přítel se mi to snažil již několikrát vysvětlit, ale pak už to vzdal. Já snad nikdy nepochopím, jak přesně turbodmychadlo funguje. Co vy? Rozumíte těmto věcem? Já tedy absolutně ne.

Proč jsem chtěla vědět, jak turbodmychadlo funguje?

Samozřejmě mě vše zajímalo proto, že v mém autě turbodmychadlo mám a před nedávnem se mi pokazilo. Auto přestalo jezdit tak, jak by mělo a tak právě z tohoto důvodu jsem chtěla vědět, jak vše vlastně funguje a proč je tato součástka tak moc důležitá. Jelikož nejsem technicky založená, tak tomu prostě vůbec nerozumím. V mém autě je turbodmychadlo rozbité a já jej potřebuji nechat opravit.

O rozbité turbodmychadlo se postará můj přítel

Můj přítel mi slíbil, že se postará o to, aby mi někdo mé auto opravil. Jsem velice ráda, že nemusím rozbité turbodmychadlo řešit. Vůbec nevím na koho bych se měla obrátit. Přítel říkal, že zkusí kontantovat nějaký servis. Snad brzy moje auto opraví a já už jej zase budu moci využívat. Teď jen stojí v garáži a já s ním nemůžu nikam vyjet. To mě dost štve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name